Sonunda beklenen büyük açıklamalardan biriside ABD Donanmasından geldi. Eski istihbarat ve Savunma Sekreteri Yardımcısı Christopher Mellon, FoxNews e verdiği röportajında UFO’ların varlığını ve dünyamız üzerindeki faaliyetlerini doğruladı.

Bu açıklama uzun zamandır dünya insanlığının duymayı istedi şeydi. Yüzyıllardır dünya dışı birçok medeniyetin ziyaretine sahne olan dünya halkları gerçeği bilmek öğrenmek istemekteydiler. Lakin üst düzey birimlerden ve devlet yetkililerinden bu konu ile ilgili net ve aydınlatıcı açıklamalar bir türlü gelmemekteydi.

Hatta yaşanan hadiseler ve gözlemler tüm dünya insanlığından saklanmaya çalışılıp olaylar örtbas edilmekteydi.

Mellon’a UFO’ların varlığına inanıp inanmadığı sorulduğunda, şunu cevapladı:

“UFO’ların var olduğunu biliyoruz, bu artık bir sorun değil, Donanmanın kendisi var olduklarını açık bir şekilde kabul etti ve aktif görev pilotları NY Times a yaptıkları açıklamada dünya dışı zeki varlıkların varlığını zaten itiraf ettiler. Öyleyse şimdi asıl sorun şu ki neden buradalar? Nereden geliyorlar? UFO’ları yöneten bu varlıklar nasıl bir zekâ yapısına sahipler.”

Christopher Mellon, “UFO’ların sayısız ordu ve donanma mensubunun alt kademeden üst kademeye kadar herkesi şok eden ve açıklayamadıkları çok fazla şey yaptıklarını biliyoruz. Onca araştırmaya rağmen halen UFO’ları yöneten bu zekayı tam olarak anlayabilmiş ve çözebilmiş değiliz. Şimdilik sizlere şu kadarını söyleyebilirim ki dünyamız çok uzun zamandır başka gezegenlerden gelen varlıklarca sık sık ziyaret edilmekte. Ama amaçlarını ve iyi mi kötü varlıklar mı olduklarına henüz kanaat getiremiyoruz” demektedir.

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir