Orion Ufo Research Center

ABD / PORTLAND SEMALARINDA ÜÇGEN UFO

ABD’nin Portland eyaleti yakınlarında hava uçan ve tanımlanamayan bir hava aracı görüldü.

ABD’nin Porland eyaletindeki askeri üs yakınlarında havalanan üçgen seklinde bir hava aracı görüldü.

Daha önce böyle bir hava aracı görmeyen vatandaşlar ise bu hava aracının casuslara ait olduğunu veya bir uzaylı aracı olabileceğini düşündüler.

Hava aracının her iki kanadında da ışık vardı.

YouTube komplo teoristleri  Blake ve Brett Cousins bazı takipçilerinin onlara bu hava aracının fotoğraflarını yolladıklarını ve yayınlamalarını istediklerini belirtti.

Hava aracının uçuşuna şahit olan bir ABD vatandaşı YouTube yıldızlarına bu aracın uçarken hiç ses çıkarmadığını söyledi.

Bazı vatandaşlar ise bu hava aracının ABD Hava Komutanlığı tarafından yeni üretilen TR-3B olduğunu ve hava aracının deneme sürüşüne çıktığını düşündüklerini dile getirdi.

mm

Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN
Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır.
Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır.
2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir.
20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir.
Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Yorum Ekleyin