ZEROİDLER “YAŞAYAN BİOFORMLAR”

Zeroidler: Kozmik uzay boşluğunda yaşayan canlılardır.  Uzaydaki boş alanları kullanarak ilerleyen ve orada yaşamlarını sürdüren bu esrarengiz yaratıklar bilim tarafından henüz net olarak açıklanabilmiş değillerdir. Alışıla gelmiş biçimleri olmayan bu kozmik yaşayan nesneler uzay çalışmaları yapan üst düzey yetkililerce “Bioformlar” – Zeroidler olarak tanımlanırlar.

Bu esrarengiz varlıklar daha çok uzayın sıfır sıcaklık ve sıfır atmosferik basınç içeren bölgelerinde karakterize olmuşlardır.

Rus astrofizikçi Dr. Vi Goldanskii, ye göre:  kayda değer miktarda prebiyotik materyalin bulutsuyu çevreleyen bölgelerde veya titanik gaz bulutlarında birikmesi gerektiğini savunmaktadır. Formaldehit, prusik asit ve selüloz dahil uzayda, onlarca organik bileşik tanımlanmıştır. Kısacası, Zeroidlerin evrimleşmesini sağlayacak çok sayıda temel yapı taşı bulunmaktadır.

Zeroidler boyut olarak mikroskobikten makroskobik boyutlara kadar çeşitlilik gösterebilirler ve tamamen basitten olağanüstü karmaşıklığa kadar değişebilirler ve tek başlarına ya da geniş kolonilerde yaşayabilirler.
Zeroidler hem galaksilerin içinde hem de galaksiler olmadan tüm alan sektörlerine göç etmiş olabilirler.

Hem hareketlilik hem de zekâ ile donatılmış olarak, bazılarının bizim varoluş bölgemize nüfuz etmiş olabileceği düşünülebiliriz. Atmosferik sürtünme bazı sıfırları cüruflara boğar ve gezegenimizin gazları ve sıcaklığı diğerlerine karşı öldürücü olabilir. Bununla birlikte, bazıları, doğaya fiziksel veya elektromanyetik olarak- kendi bölgemize girmeden hayatta kalmalarını sağlayan koruyucu bir kalkan geliştirmiş olabilirler demektedir.

AY’IN YÜZEYİNDEN GEÇEN BİOFORM

Arap Yarımadası’nın güneydoğu sahilindeki bir Arap ülkesi olan Umman’daki astronomik gözlemevinde son derece güçlü bir telefoto lensi kullanılarak çekilen video görüntülerinde görenleri hayrete düşüren bir şey tespit edildi.

Süper güçlü bir merceğe sahip olduğu söylenen bir kamera, Ay’a yakın olarak uçmakta olan tanımlanamayan uçan bir cisim yakaladı.

Video Ay’ın tabanından merkezine doğru yukarı ilerleyen uçan, bilinmeyen büyük siyah bir gölgeyi gösteriyordu. Kamera merceği yakınlaştırdıkça, söz konusu nesnenin ileri doğru hızla ilerlediği ve ilerlerken arkasında uzun dumanımsı kıvrımlar bıraktığı gözlemlendi.

Bazı gözlemciler, bu karanlık nesnenin arkasındaki uzantıların bir tür yanmadan, kaynaklanan duman izi olduğunu söylerken bazıları da merceğin üzerindeki kirden kaynaklandığından şüpheleniyorlar. Fakat video detaylı incelendiğinde nesnenin arkasındaki uzantıların tıpkı bir ahtapotun kolları gibi kıvrım kıvrım hareket ettiği rahatlıkla seçilebiliyor.

Bazı gizem avcıları ise bu nesnenin “Zeroid” adı verilen kozmik bir uzay canlısına ait olduğu görüşündeler. Birçok eski kaynakta ve çizimde Ay’ın çevresinde dolaşan bu tip varlıkların resmedildikleri söyleniyor.

Videonun geriye kalan kısmında ise “Bioform” olarak tanımlanan bu nesnenin Ay’ın yüzeyinden hızla uzaklaşıp karanlıkta kaybolduğu görülüyor.

Volkan Burnaz

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir