Kısa süre önce Antalya/ Adrasanda yaşanan bir yakın karşılaşmayı incelemek üzere bölgeye giden Ufolog araştırmacı Cem Çorapçı dönüşünde elinde oldukça ilgi çekici karelerle geri döndü.

olayın yaşandığı bölgeye yakın noktalarda halk ile görüşen onların yaşadığı deneyimleri not alan Çorapçı bölgede yaptığı bir dizi çekimlerde tanımlanamayan bazı nesneleri görüntülemeyi başardı.

Aşağıda göreceğiniz Amatör çekimler Cem Çorapçı’nın Adrasandaki olay sonrası bölgede incelemeler yaptığı sırada objektifine yakalanan cisimlerdir. Bilinen gök cisimlerine ve ulaşım araçlarıyla benzeşmeyen bu uçan nesneler görenleri şaşırtırken evrende yalnız olmadığımız gerçeğini yeniden gözler önüne sermektedir.

Boş arazide ve dağlık kesimde yaptığı çekimlerde objektife yansıyan cisimlerin formları hiç bir bilinen gök cismine benzemezken özellikle Ana gemi adı verilen puro yada sigara biçimli nesnelerin gökyüzünde adeta poz verircesine objektife yansımaları oldukça dikkat çekicidir.

Bilindiği üzere Ana gemiler nadir olarak Atmosfer içerisine giren devasa uzay araçlarıdır. Çoğunlukla sigara veya puro biçimli forma sahiptirler. ve gün içerisinde görüntüleyip gözlemlediğimiz disk biçimli gözlem disklerini atmosferimiz içerisine salan devasa araçlar bunlardır.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !