Uydu haritaları üzerinden araştırma yapan uzmanlar Nevada da 51. Bölge’ye (AREA 51) 50 km uzakta yeni inşa edilmiş çok gizli bir üssün varlığını keşfettiler. Konuyu yakından inceleyen UFO Araştırmacısı Scott Waring şu açıklamalarda bulundu.

UFO Araştırmacısı Scott Waring, Nevada, Pine Creek’te bulunan bölgede yapımı yeni olan devasa büyüklükte bir üssün varlığını keşfettiklerini ve bu üssün tahminlere göre genetik birtakım testlerin yapılacağı bir alan olarak seçildiğini belirtti. Burada ne gibi gizli projelerin döndüğüne dair net bir kanıt elde edilmiş olmasa da yapı ve çevresindeki düzenlemeye bakıldığında bu üssün genetik testler için seçildiği ve gözlerden uzak olarak buraya inşa edildiği kesin gibi görünüyor dedi.

Scott konu ile ilgili yaptığı açıklamasın da “Uydu haritaları üzerinde incelemeler yaptığı sırada normalde bu bölgede olduğu belirtilmemiş özel bir yapı ile karşılaştım. Uzunlamasına inşa edilmiş yapının uç kısmında yer altı yapısına taze hava girişini sağlayan büyük hava girişleri bulunmakta. Ayrıca yer altı yapısının hemen yakınında iki ayrı yeşil alan göze çarpmakta.

Büyük olasılıkla bu alanlar genetik çalışmalarda bitkisel ekim için kullanılacaklar. Bitki genetiği bilinmeyen sebeplerle burada değiştiriliyor ve yeni bitkiler yetiştiriliyor olabilir. Bunun düşüncesi bile endişe verici.

Çünkü burada bir takım genetik testler ve değişimler yapılıyorsa bu sadece bitkisel bazda kalmayacağının bir işareti olabilir. Canlı mutasyonları ve genetik birleştirmeler gibi…” dedi.

 

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir