ABD’de başkanlık yarışının en güçlü isimlerinden Hillary Clinton, 8 yıl sonra verdiği ilk özel mülakatta ‘sıradan siyasi meseleleri’ bir kenara bırakıp UFO’lardan bahsetti.

ABD’de özellikle Cumhuriyetçi aday adayı Donald Trump sayesinde bir hayli tartışmalı giden başkanlık yarışında verilen vaatlere bir yenisi eklendi. Demokrat aday adayı ve eski Dışişleri Bakanı Hillary Clinton, 2007’den bu yana verdiği ilk özel mülakatta, uzaylıların Dünya’yı ziyaret etmiş olabileceğini söyleyip başkan seçilirse tartışmalı 51. Bölge’yi derinlemesine inceleme sözü verdi.

Mark Wilson NASA Başkanı: Uzaylıları eninde sonunda bulacağız

Bill Clinton “Gelirlerse Şaşırmam” demişti.

New Hampshire’daki seçim mitinginde The Conway Daily Sun gazetesine konuşan Clinton, eşi ve eski ABD Başkanı Bill Clinton’ın 2014’te bir televizyon programında uzaylılarla ilgili sarf ettiği sözlerin hatırlatılması üzerine “Ziyaret edilmiş olabiliriz. Kesin olarak bilmiyoruz” dedi. Bill Clinton, Jimmy Kimmel’in sunuculuğunu yaptığı programda, ‘uzaylılar tarafından ziyaret edilse hiç şaşırmayacağını’ söylemişti.

Öte yandan kendisini UFO meraklıları ve bilim insanlarına sevdirebilecek bir hamlede bulunan Hillary Clinton, başkan seçildiği takdirde uzaylılarla ilgili tüm bilinenleri ortaya dökeceğini ve ‘meselenin özüne’ ineceğini söyledi. Bununla birlikte Clinton, uzaylıların ziyaret ettiği söylenen ve dizilere de konu olan 51. Bölge’yi (Nevada eyaletindeki gizli askeri üs) de inceleyeceğini belirtti. Clinton buradan bahsederken başta ’54. Bölge’ dese de yanlışını fark edip kendini düzeltti. Bill Clinton, Kimmel’in programında 51. Bölge’yi incelediğini ama uzaylılardan iz bulunmadığını söylemişti.

Yukarıda Hillary Clinton ve Laurence Rockefeller’in bir resmi var. Coğumuzunda muhtemelen bildigi gibi Hillary önceden Obama yönetiminde çalısan eski bir bakandır. Uzun zamandırda politikanın içinde yer alan önemli bir şahıs kendisi.

Laurence Rockefeller ise tanınmış olan Rockefeller ailesinden, John D. Rockefeller jr’ın dördüncü çocuğudur. Rockefeller ailesi Amerikan sanayicileri ve günümüz global ekonomisinin oluşmasında büyük bir pay sahibi olan bir ailedir. Günümüz bankacılık ve eğitim sistemlerinin olusmasında, ayrıca enerji ve sağlık sektörlerinin oluşmasında pay sahibi olmuslardır. Dünyanın bütün kaynaklarını ellerinde bulunduran varlıklı kişilerin %1 i Rockefeller ailesidir. Çoğu kişiler Rockefeller ailesinin uğursuz olduğuna ve Yeni Dünya Düzenini kurmaya çalıstıklarına inanırlar. Ailenin, insanların bunları düşündüklerinin ve endişelendiklerinin farkında olduğunu söyledikleri bazı kaynaklar tarafından da belirtilmiştir. Bu kaynaklardan birinde David Rockefeller şu sözlerine yer verilmiştir;

”Hatta bazıları bizlerin gizli bir entrika içinde olduğumuzu ve ABD’nin çıkarlarına karşi çalışan birileri olduğumuzu soylüyorlar. Ailemin enternasyonalist bir karaktere sahip oldukları ve bizleri bazı komploların içinde olduğumuzu söylerler. Eğer bu bir suçlama ise ben suçlu olduğumu itiraf ediyorum ve bundan gurur duyuyorum
Bir çok delillerde Rockefeller ailesinin ve Rothschild ailesinin dünyada çevresel yıkım, soykırım ve daha fazlası gibi rahatsız edici olaylarda parmaklarının olduğu gösterilir. Ama bu delillere bakıp ailedeki bütün herkesi aynı parmakla gösterip, hepsine lanet okuma ve ya kınama yapmamız anlamına gelmez. Sonucta biz, yani insan ırkı, eğer bir şey yapmazsak, dünyada olan ve olacak olaylardan sorumluyuz”.

Aşağıda gösterilen resim ise yukarda gosterilen resmin yakın plan gösterimi. Hillary ve Laurence yürürken çekilen bu fotoğraf başka açıdan Hillary Clinton’ ın elinde bulunan kitabin resmini daha net göstermektedir.

Hillary Clinton´un elinde tuttugu kitabin adi; ”Yalnizmiyiz” başlığını taşıyor. Tanınmış ve cok saygı gören bir fizikçi olan ve üniversitelerde professörluk yapan Paul Davies´in yazdiği bu kitap, kendisinin yaptiği kuantum araştırmaları sonucu yazılmıstır. Kitabın konusu Dunya dışı akıllı varlıklarla temas ve etkileri hakkındadır.

Eğer kitabın resmini daha da büyütürsek ve yakından bakarsak, kitabın arkasındakilerini rahatlıkla görebilirsiniz. Her iki resimde de gözün altında olan soluk bir yıldız ve az daha uzakta olan parlak bir yıldız gözüküyor.

Bu makaleyi yazmamın sebebi, Hillary Clinton´un yani sıra Bill Clinton´un Laurence Rockefeller´la beraber ABD hükümetini UFO´ların varlıklarını bildikleri ve bu durumu ifşa etmeye çalıştıklarıdır.

Bu çalışmaya ayrıca ”Rockefeller Girişimi” deniyor. Rockefeller Girisimi, ”UFO´lar hakkında herşeyin kamusal alanda acıklanması için Laurence Rockefeller tarafından CIA ve ABD hava kuvvetlerine yapılan özel bir proje teklifidir.

Harvard Üniversitesinde psikolog olarak çalışan ve zamanında Pulitzer ödülünü kazanmış Dr. John Mack’in UFO’lara veya dünyadışı fenomenlere büyük bir ilgi duyduğunu da söylemeden edemiycem. Zamanında yazdığı ”Abduction” yani (Kaçırılma) adlı kitabı büyük bir ilgi görmüştür. Dr. John Mack´in çalışmaları ve kitabı Laurence Rockefeller tarafindan çok büyük bir destek gördüğü belirtilir.

Bazi kaynaklar şu sozleri soylemistir;

Onun farklı bir kişiliği ve Harvard Tıp Fakültesinde psikiyatri bölümünde olan değerli bir profesör olması, ve uzaylıların kacırma operasyonlarına inanması, Laurence Rockefeller ve ünlü avukat Daniel Sheehan tarafından büyük bir destek görmüştür.

Mack´in bazı şaşırtıcı UFO vakalarından birinde araştırmacı olduğunu belirtmeliyim. Kendisi 16 Eylul 1994 yılında Zimbabwe, Ruwa kasabasında, 60 dan fazla çocuğun gökyüzünde hareket eden ilginç cisimler gördüklerini belirtmiştir.

Bu konu hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, internette bazi makaleler veya görüntüleri rahatlıkla bulabilirsiniz.

Hillary ve UFO’ları araştırmaları’nın arkasındaki bağlantının bazı belirtileri ise onun John Podestay´la, yani şu an Barack Obama´nın yönetimi altında çalışan ve eski Genelkurmay Başkanıyla bu konu hakkında yakından ilgilenmesidir.

Bazı kaynaklara göre Podesta şu sözleri söylemiştir;

”Bu konu hakkında çok şüpheciyim. Örneğin hükümetin herşeyin en iyisini bildiğine. Doğal olarak halk, hükümetin dediklerine tam olarak inanmıyor. Artık perdenin açılmasına ve gerçeğin ortaya çıkmasının zamanı gecikmiştir. Elimizde, ilginç fenomenlerin yaşandıklarına dair, çok güvenilir kaynaklardan sayısız ifadeler var”.

Volkan Burnaz

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir