Dünya dışı varlıkların varlığına dair en önemli kanıtlardan biriside UFO’lar ve onları yöneten zeki varlıkların yapmış oldukları kaçırılma vakalarıdır. Adından da anlaşılacağı üzere bu olay dünya dışı varlıklar tarafından organize edilen UFO’larla gerçekleştirilen kaçırılma yada alıkonulma vakalarıdır.

Dünyanın neredeyse her noktasında yaşanan bu garip kaçırılmalar zinciri UFO olgusunun ve onun ardında yatan zekanın kesin birer kanıtıdır. Her yıl dünyanın bir çok ayrı bölgesinden UFO gözlemleri ve ihbarları gelirken daha da önemli oranda kaçırılma vakalarıyla ilgili raporlarda ele geçmektedir.

Günümüzde bu vakalarla ilgili büyük bir patlama yaşanmaktadır. Milyonlarca insan tam olarak süresini bilemedikleri kaçırılma olaylarına maruz kaldıklarını ve hatta olayı yaşayan tanıkların % 95 kadarı bulundukları noktadan UFO’ya alındıklarını ve gemi içerisinde bulunan bir grup dünya dışı varlık tarafından tıbbi testlere tabi tutulduklarını açıkça ifade etmektedirler. Şuan bile dünya üzerinde kaçırıldığının henüz farkında olmayan milyonlarca insan bulunmaktadır.

Belki de bizler bile farkında olmadan dünya dışı varlıklarca yıllardır kaçırılıyor ve tıbbi bir takım testlere tabi tutuluyor olabiliriz. Tüm bu yaşananları anlamak sanıldığı kadar kolay olmasa da elde edilmiş binlerce sayfalık raporların göz önünde bulunması ve bunlardan elde edebildiğimiz ortak noktalar belki bizlere de benzer bir deneyimin olup olmadığını anlamamızda az da olsa yardımcı olabilir.

Volkan Burnaz

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir