Birçok insan dünya dışı varlıklara ait uzay araçlarını sadece disk şeklindeki metal objeler olarak bilirler. Fakat günümüzdeki gözlemler ve kayıt altına alınan görüntülerle bu durumun sadece disk biçimli kubbeli cisimlerden ibaret olmadığını göstermektedir. Birçok farklı formda gözlemlenen cisimler olduğu gibi bunları yöneten varlıklarda aynı şekilde bol çeşitlilikler gösterirler.  Her sistemin farklı UFO’ları olduğu gibi zaman içerisinde de halen gelişimine devam eden medeniyetler ve onlara ait UFO’lar mevcuttur.

Evren gibi yaratılmış tüm varlıklarda bir yenileme ve değişim içerisindedirler. UFO’lar ve onları yöneten bu zekada her gün kendini ve hedeflerini de yenilemektedir. Bu yüzden metal disklerin yerinde organik ve biyolojik görünümlü UFO’ların görüntülenmesi de çok şaşırtıcı olmamalı.

Aşağıdaki fotoğraflarda NASA’nın Gemini 9 uzay uçuşları sırasında çekilmiş bir dizi organik UFO’nun fotoğrafını görmekteyiz.

NASA fotoğrafları herkese açık hale getirdikten sonra, Hollandalı Mart Padmos bilgisayar becerilerini kullanarak görüntüleri daha net görebilmek için bir takım özel çalışmalar uyguladı. Görseller üzerindeki toz kir ve benzeri kaliteyi düşüren grenleri temizleyip renklendirdiğin de cisimlerin son görüntüleri olağanüstü görünmekteydi.

Bu şekilde “Organik” UFO’lar daha net görülmekte ve seçilebilmektedir. Cisimlerin yaydıkları ışık ve içerisindeki değişik ışık haleleri bu uçan cisimleri daha bir araştırmaya sevk etmektedir.

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir