TEŞEKKÜRLER…

Bu kelimeleri “sözden öte” eyleme geçirdiğim “şu an” itibari ile siz değerli dostlarımızın kıymetli şahıslarına özel yazıyorum.

Düzenlemiş olduğumuz tanışma ve paylaşım amaçlı toplantımıza vermiş olduğunuz destek ve varlığınızla şereflendirdiğiniz bu güzel ortam için hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunarım. Orion UFO ve Dünya dışı Varlıkları Araştırma Merkezi kurucuları olarak bizler bilgiyi ışığı ve evrenselliği kendisine ilke edinmiş kimseler olarak kozmik bilince dair yapacağımız bu ışık yolculuğunda sizlerin varlığı ile daha bir aydınlık bir geleceğe doğru yol almaktayız.

Dünya dışı zekaya dair bilgilerin ve onun ötesindeki bilincin tanımlanması bizlerin birlikte çalışması ile mümkün olacak korkuyu reddeden, araştırmaya ve öğrenmeye açık şuurlar sayesinde gerçekleşecektir.
Şu an zamanın durduğunu hayal edelim, bulunduğunuz an, varoluşunuz, varlığınız ve evrenin akışı içindeki katkınızla mümkündür. Bugün burada toplanmamızın ve birlikte olmamızın muhteşem bir sebebi var, belki sizinle hiç tanışmadık fakat duyacağınız tek cümle hayatınızda bir algı açacak, sizin yolunuzu değiştirmenize veya başka bir perspektiften bakmanıza yardımcı olabilecek.
İşte bu yüzden her şeyden çok, şu an, bu yazıyı okuyorsanız Orion UFO adına sizlere ayrı ayrı minnetlerimizi sunuyor ve sevgi ile kucaklıyoruz.
Bugün, bu yazıyı okuyorsanız bu cümlenin başlangıcı olan “bu anda” gelin hep birlikte hayatlarımıza, oluşumumuza, varlığımızın güzelliğine, evrenin bizler etrafınızdaki muhteşem akışına, sahip olduklarımıza, sevdiklerimize, kendinize, bu yazıyı okuyabilen gözlerimize ve şu anda bu yazıyı paylaşan bizler için birlikte attığına inandığım kalplerimize minnetlerimizi sunuyoruz.
Siz muhteşem bir oluşumun muhteşem bir parçasısınız. Bizi izlemeye ve çalışmalarımızı takibe devam edin.
Bugün bu toplantımızda bizlere eşlik eden sizlere TEŞEKKÜR EDERİM…

UFO Araştırmacı : KUZEY ATACAN

 

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir