18 Mart 2020 Çarşamba günü, Star X uydularının Dünya yörüngesine fırlatılması için SpaceX’in altıncı lansmanı gerçekleştirildi. Falcon 9, NASA’nın Florida’daki Kenedy Uzay Merkezi’ndeki 39A kompleksinin lansmanından başladı.

Lansman aşamasından ayrıldıktan sonra Space X, Falcon 9’u Atlantik Okyanusundaki bir platforma park etti, ancak Dünya’ya dönüş sırasında gizemli bir şey oldu. İniş aşamasının canlı videosu sırasında tanımlanamayan iki nesne tespit edilip görüntülendi.

Cisim yüksek bir hızla uzayın derinliklerine doğru hızla ilerlerken görülmekteydi.  Tam bu sırada bir başka uçan cisim bu kez roketin yakınından geçerek adeta biz buradayız dercesine kadraja girdi. Objektife yansıyan cisim sivri çıkıntılara sahip neredeyse küresel bir nesneydi.

İki uçan cisimde ani ve hızlı manevralar ile gözden uzaklaşırken bu durumu yakından izleyen UFO araştırmacıları objektiflere yakalanan bu nesnelerin dünya dışı bir zekanın ürünü oldukları konusunda hem fikirler.

Gizemli cisimlerin görünümlerine yakından bakarsak, bu nesnelerin birkaç gün önce ISS’nin kameralarına yakalanan başka bir nesneyle benzerliği gözlerden kaçmamıştır.  Açıkça gözlemleniyor ve ziyaret ediliyoruz, ancak bir kez daha SpaceX tarafından sunulan, bu görüntüler Dünya’da meydana gelen şeyden sonra (salgın), semaların bu cisimlerle dolu olması bizlere yakından izlendiğimiz mesajını vermektedir.

Son bir kaç aydır özellikle dünyanın ve uzayın derin noktalarında  bu tür nesnelerin sıkça gözlemlenmeleri bizlerin karantina altında olduğumuzu ve belkide ileride hiç beklemediğimiz anda bir müdahalenin olabileceğinin bir işareti olabilir.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=jRBNU0lHu5w&feature=emb_logo

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !