Orion Ufo Research Center

( UFO YASAK BÖLGE ) HEDİYE KİTAP LİSTESİ

KİTAP HEDİYEMİZİ KAZANAN İSİMLER

 1. DURALİ TAŞAN
 2. SELÇUK IŞIK
 3. ARMAĞAN ARSLAN
 4. NİLGÜN ÇAKIR
 5. NEVİN GERGER DEĞİRMENCİ
 6. ERAY BOZYEL
 7. SEMA DEMİR
 8. GÜLRİZ TEKER
 9. İHSAN ERTEM
 10. DİLEK YILMAZ YORULMAZ
 11. FİLİZ KARAÇAM ARTUM
 12. OKAN DEMİR
 13. CANAN ŞİMŞEK
 14. SEVCAN BALIKAY
 15. SEMA ÖZLÜ
 16. RESUL SÖNMEZ
 17. VOLKAN YILMAZ
 18. YASEMİN DEMİR
 19. PELİN PEKDEMİR GÜNEŞ
 20. BİROL KARACA
 21. EZEL EYÜPOĞLU
 22. SEVİM ATEŞ
 23. EROL BAYINDIR
 24. MURAT SEZGİNER
 25. BEKİR KESKİN
 26. FİLİZ YÜZBAŞ
 27. GÜLÇİN İLÇİ
 28. HASAN KURT
 29. CAHİT GÖKÇÜMEN
 30. NAZİLA RASPİNA
 31. YELİZ YAVUZ
mm

Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN
Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır.
Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır.
2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir.
20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir.
Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Yorum Ekleyin