Teksas semalarında tespit edilen ve görüntülenen UFO görenleri dehşete düşürdü. Boyutu, yaydığı yeşil ışığı ve üzerinde net şekilde seçilen pencere benzeri yapılar görenleri şaşkına çevirdi. 

Amerikanın Teksas Eyaletin de görülen ışıklı cisim UFO avcılarını bölgeye topladı. Stirling City UFO isimli grup üyelerinden biri tarafından görüntülenen UFO görenleri hayrete düşürecek kadar belirgin hatlara sahip.

Stirling City UFO isimli grup sayfalarında yaptıkları paylaşımda olayla ilgili şu satırlara yer verdiler

“Gece saat 1:30 gibi penceremi kapatmak üzere uyandım. Tam pencereye doğru uzanmıştım o sırada evimden yaklaşık 60 metre kadar ötede ağaçların üzerinde duran bu ışıklı nesneyi fark ettim. Kameramı hemen sağlam bir zemin üzerine koyarak 2 saniyelik pozlama ile 2 adet fotoğraf çektim. Harika ve oldukça net görüntüler yakalamıştım”

Ünlü araştırmacı ve komplo teorisyenlerinden olan  Scott C Waring görüntüleri görür görmez hemen olay hakkında bilgi toplayıp görselleri incelemeye koyulur. ilk bakışta oldukça şüphe uyandıran bu 2 kareyi detaylıca inceleyen Waring görüntüdeki nesnenin tamamen orijinal ve gerçek bir cisme ait olduğuna kanaat getirmiştir.

Waring şahsi web sitesi olan UFO Sightings Daily’a söz konusu görüntülerle  ilgili şunları yazdı:

“ Görüntüleri ilk gördüğümde oldukça şaşırdım ve inanamadım. çünkü görüntü gerçek olamayacak kadar net ve hayret uyandırıcıydı. Fakat fotoğrafları detaylı incelediğimde nesnenin gerçek bir dünya dışı varlıklara ait bir uzay aracı  olabileceğine kesin kanaat getirdim. bu oldukça heyecan vericiydi.” 

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir