Sonunda beklenen büyük açıklamalardan biriside ABD Donanmasından geldi. Eski istihbarat ve Savunma Sekreteri Yardımcısı Christopher Mellon, FoxNews e verdiği röportajında UFO’ların varlığını ve dünyamız üzerindeki faaliyetlerini doğruladı.

Bu açıklama uzun zamandır dünya insanlığının duymayı istedi şeydi. Yüzyıllardır dünya dışı birçok medeniyetin ziyaretine sahne olan dünya halkları gerçeği bilmek öğrenmek istemekteydiler. Lakin üst düzey birimlerden ve devlet yetkililerinden bu konu ile ilgili net ve aydınlatıcı açıklamalar bir türlü gelmemekteydi.

Hatta yaşanan hadiseler ve gözlemler tüm dünya insanlığından saklanmaya çalışılıp olaylar örtbas edilmekteydi.

Mellon’a UFO’ların varlığına inanıp inanmadığı sorulduğunda, şunu cevapladı:

“UFO’ların var olduğunu biliyoruz, bu artık bir sorun değil, Donanmanın kendisi var olduklarını açık bir şekilde kabul etti ve aktif görev pilotları NY Times a yaptıkları açıklamada dünya dışı zeki varlıkların varlığını zaten itiraf ettiler. Öyleyse şimdi asıl sorun şu ki neden buradalar? Nereden geliyorlar? UFO’ları yöneten bu varlıklar nasıl bir zekâ yapısına sahipler.”

Christopher Mellon, “UFO’ların sayısız ordu ve donanma mensubunun alt kademeden üst kademeye kadar herkesi şok eden ve açıklayamadıkları çok fazla şey yaptıklarını biliyoruz. Onca araştırmaya rağmen halen UFO’ları yöneten bu zekayı tam olarak anlayabilmiş ve çözebilmiş değiliz. Şimdilik sizlere şu kadarını söyleyebilirim ki dünyamız çok uzun zamandır başka gezegenlerden gelen varlıklarca sık sık ziyaret edilmekte. Ama amaçlarını ve iyi mi kötü varlıklar mı olduklarına henüz kanaat getiremiyoruz” demektedir.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !