Dünyanın her yerinde olduğu gibi Ramazan Ay’ı boyunca UFO’lar yine Türkiye semalarında görülmeye devam ediyorlar. Gözlemlenen bu uçan cisimler yerel halk tarafından çıplak gözlerle izlenirken Aras Salih isimli bir genç tarafından kayıt altına alındı. 24 Nisan, saat 00:08 Adana’nın Seyhan ilçesin de yer alan Merkez Cami etrafında görülen cisim görenleri şaşkınlık ve heyecana sevk ederken akıllarda yeniden Evrende Yalnız mıyız sorusunu gündeme getirdi.

Görüntüleri çeken Aras Salih: “24 Nisan gecesi 23:07 de telefonla konuşuyordum. İlerleyen saatlerde evimizin karşısında bulunan Merkez Cami’nin minareleri arasında bir parlama fark ettim. Işıklı cisim hiç ses çıkarmadan sola doğru ağır ağır hareket ediyordu. Uçak mı değil mi diye anlamaya çalışırken babamı çağırdım. Aynı ışıklı nesneyi babama da gösterdim. Babam hemen görüntü almamı ve videoya kaydetmemi istedi. Bunun üzerine bende hemen zaman kaybetmeden ışıklı cismi kameraya çektim. Cisim sağa sola değişik manevralar yapıyor yeşilimsi beyazımsı bir renk saçıyordu. 17 saniye kadar havada dolaştıktan sonra ışığı sönüp aniden gözden kayboldu. Görüntüleri çeker çekmez bu videoyu işin uzmanları ile paylaşmak istedim. Ve hemen Kuzey Atacan’ beyin başkanı olduğu ORİON UFO ARAŞTIRMA MERKEZİNE görüntüyü yolladım. Hemen ilgilendiler ve görüntüyü incelemeye aldılar”.

Görüntülerdeki cisim bir UFO Görüntüleri inceleyen UFO Araştırmacısı Kuzey Atacan, Cem Çorapçı ve Halil Can Özdemir videodaki ışıklı nesnenin bilinen hiçbir dünyasal hava aracı ile uyuşmadığını ve yapılan görsel analizlerde videonun üzerinde hiçbir oynama tespit edilmediğini açıkladılar.

Kuzey Atacan: Işıklı nesne formu itibari ile bilinen hiçbir hava aracına yada benzemiyor. Ses çıkarmadığı ve normalin dışında ağır manevralar yaptığı etrafına yaydığı ışığın yoğunluğunun sürekli değiştiğini tespit etmiş bulunuyoruz. Bu video yakın zaman içerisinde bizlerin eline ulaşan görsellerden sadece ufak bir kısmı. Sürekli ülkemizin semalarından bu tip ihbarlar ve görsel doneler alıyoruz. Bu durum ilerleyen günlerde daha da artarak devam edecek vatandaşlarımız açık havalarda bu nesneleri daha sık gözlemleyip kayıt altına alabilecekler. Bun tür gözlemlere hazırlıklı olmalıyız. Şeklinde ifadelerde bulundu.

Cem Çorapçı : Bilindiği üzere dünya ve evrenimiz sürekli bir değişim ve dönüşüm içerisinde bu yüzden gözlemlerde büyük bir artış var. Dünya dışı varlıklar bizleri sürekli gözetim altında tutuyorlar. Bizler insanoğlu olarak çok tehlikeli bir süreçten geçiyoruz. Bu yüzden Dünya dışı varlıklar hem bizlere bu süreçte yardım etmek hem de bizleri gözetim altında bulundurmak için semalarımızı sık sık ziyaret ediyorlar.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !