Orion UFO Araştırma Merkezi 2. Başkanı: Cem Çorapçı Antalya da çekmiş olduğu yeni UFO görüntüleri ile dikkatleri çekmeye devam ediyor. 2020 yılı Mayıs ayı içerisinde Antalya’nın Kepez ve Mazı Dağı semalarında görüntülemiş olduğu uçan nesneler görenleri şaşkına çevirirken bir yandan özellikle neden Antalya semaları diye akıllarda soru işaretleri uyandırıyor.

Sorulara cevap veren Cem Çorapçı Antalya’nın sadece sanıldığı gibi bir turizm cenneti olmasının dışında tarihi ve mistik atmosferi ile de oldukça çekici bir şehir diyor. Dünyamızın can damarları ve enerji merkezleri olan birçok ley hattının bu bölgede yer alması ve Akdeniz açıklarında yer alan bazı USO üslerininde bu yoğun trafiğe ve gözleme sebep olduğunu vurguluyor.

Cem Çorapçı: Bilindiği üzere USO (Undetified Swiming Object) Tanımlanamayan yüzen cisim’ lerin İngilizce baş harflerinden oluşan bir sözcük.  Gerek gökyüzünde gerekse su altında hareket edip manevralar yapabilin bu cisimler oldukça yüksek teknolojilere sahipler.  Bu yüzden yer yüzünde olduğu gibi su altında da rahatlıkla hareket edebiliyorlar. Su altındaki çok gizli üslerden havalanan gözlem araçlarının semalarımızda sıklıkla görülmelerinin başlıca nedeni budur.

Sadece 2020 yılı Mayıs ayı içerisinde ben kendim 20’nin üzerinde dünya dışı uzay aracını görüntülemeyi başardım. Bunu seneye vurduğumuzda varın gerisini siz düşünün semalarımızda nasıl bir yoğunluk söz konusunu olduğunu diyor Cem Çorapçı.

Aşağıda görmekte olduğunuz fotoğraflar Cem Çorapçının sadece Mayıs ayı içerisindeki gözlemlerinin sonucudur.

Yer: Antalya “Kepez / Mazı Dağı”

Tarih: Mayıs 2020

Fotoğraflar: Cem Çorapçı

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !