Kanadalı Amatör bir astronomun çekmiş olduğu görüntü görenleri şaşkına çeviriyor. Öğle saatlerinde P1000 model makinesi ile Ay’ı gözlemleyen amatör bir astronom Ay’ın atmosferi üzerinde hareket eden 3 adet devasa büyüklükteki puro biçimli 3 ana gemiyi görüntülemeyi başarıyor.

İlk ve son hilal dönemlerinde Ay’ı özellikle gözlemleyen amatör astronom 26 Mart 2020 tarihinde hiç beklemediği bir hareketlilik ile karşılaşıyor. Çektiği görüntüde Ay’ın atmosferinin hemen üzerinde kraterlerin yakınından geçen neredeyse devasa denilecek boyutlara sahip 3 adet tanımlanamayan uçan nesneyi görüntülüyor. Cisimler büyük olmaları yanı sıra oldukça hızlı ve belirli bir rota içerisinde hareket etmekteler.

Uçan objeler belli bir sürat içerisinde rotalarında ilerleyip daha sonra gözden kaybolmuşlardır.

Çektiği görüntülere önce kendisi de inanmasa da görüntülerdeki objeler oldukça net ve şüphe götürmeyecek kadar kanıt niteliğinde uçan cisimleri sergilemektedir. Görüntülerde en ufak bir oynama ve montaj izine rastlanmazken çekilen video 2020 de çekilmiş en net görsellerden biri olarak Ufoloji literatüründe yerini almıştır.

 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !