9 Eylül 2019 gecesi Bruce Sees isimli bir Youtube kanalı sahibi ve anomali avcısı gecenin geç saatlerinde Ay gözlemi yaparken 3 adet ard arda gizemli patlama yaşandığını fark etti ve şans eseri bu durumu görüntülemeyi başardı.

Görüntülerde ayın yüzeyine düşer gibi gözüken ama niteliği henüz belli olmayan üç nesne ve ardından yükselen devasa toz bulutları çok net bir şekilde görülebilmekte. Patlamalar öylesine büyük ki sıradan bir teleskop ile olayı gözlemlemek mümkün gibi gözüküyor.

Yüksek irtifadan gelip de yüzeyde krater oluşturabilecek kadar güçlü bu nesnelerin ne olduğu henüz açıklanabilmiş değilse de yetkililer bunların birer meteor olma olasılığında hem fikirler. Lakin bazı araştırmacılar ve gizem avcıları ise bu durumun sıradan bir meteor olayı ile açıklanamayacağını ifade etmekteler.  Peş peşe aynı noktaya düşen bu nesnelerin büyük devletlerden biri olan ABD’nin gizli Ay çalışmaları ile ilgili gizli bir bombardıman olduğundan şüphe duyulmakta.

Bilindiği üzere geçmiş zamanlarda Ay yüzeyindeki donmuş haldeki buz kütlelerini parçalayıp içlerinden sıvı halde akışkan su çıkartılmak bahanesi ile bombalandığını biliyoruz. Çünkü NASA’nın bu tip uzaysal çalışmalarda hep bilinen bir sebep yerine bilinmeyen ikinci asıl bir nedeni olduğunu az çok hepimiz biliyor ve tahmin edebiliyoruz.

Belkide bu yaşananlar ABD’nin yapmayı planladığı Ay’da ki gizli üsle ilgili planlarının bir parçasıdır. Görüntüler yorumlara açık.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !