Brezilyada bir tepenin üzerinde görüntülenen uçan disk biçimli cisim görenleri şaşkına çevirdi. Kanadı pervanesi olmayan metalik disk biçimli obje bir süre tepenin üzerinde durup adeta gövde gösterisi yaparak kendisini izleyen halka görsel bir şov izletti.

Cismi gören tanıklar ellerindeki cep telefonları ve dijital makinelerle objeyi görüntülemeyi başardılar. Cisim ben buradayım dercesine kendisine şaşkın gözlerle bakan insanlara uzun süre poz vererek bulunduğu noktadan uzaklaştı ve gözlerden kayboldu. Muhtemelen bölge insanı daha önce böyle bir uçan cisme rastlamadıkların dan dolayı oldukça ürkek ve şaşkın bir tavırla bu nesneyi izleyip görüntülemeye çalıştılar. Bu onlar için alışıla gelmiş ve her gün rastlanan sıradan bir durum değildi.

Elde edilen görüntüler incelendiğinde her hangi bir oynama yada montaja rastlanmazken bir çok tanığında bu nesneyi kendi şahsi telefonları ile görüntülemiş olmaları vakanın gerçekliğini tescil etmiş oldu.

Film, Jason Gleaves tarafından inceletilip paylaşıldı. Görüntülerdeki objenin kubbeli ve disk yapısı geçmişten günümüze bahsi geçen dünya dışı uzay araçları olan Ufoları birebir ifade etmektedir. Geçmişten günümüze her şey gibi onlarda form ve biçim değiştirseler de bazı nesneler halen kubbeli ve disk biçimli standart uzay araçları şeklinde gözükmeye devam ediyorlar.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !