Uydu haritaları üzerinden araştırma yapan uzmanlar Nevada da 51. Bölge’ye (AREA 51) 50 km uzakta yeni inşa edilmiş çok gizli bir üssün varlığını keşfettiler. Konuyu yakından inceleyen UFO Araştırmacısı Scott Waring şu açıklamalarda bulundu.

UFO Araştırmacısı Scott Waring, Nevada, Pine Creek’te bulunan bölgede yapımı yeni olan devasa büyüklükte bir üssün varlığını keşfettiklerini ve bu üssün tahminlere göre genetik birtakım testlerin yapılacağı bir alan olarak seçildiğini belirtti. Burada ne gibi gizli projelerin döndüğüne dair net bir kanıt elde edilmiş olmasa da yapı ve çevresindeki düzenlemeye bakıldığında bu üssün genetik testler için seçildiği ve gözlerden uzak olarak buraya inşa edildiği kesin gibi görünüyor dedi.

Scott konu ile ilgili yaptığı açıklamasın da “Uydu haritaları üzerinde incelemeler yaptığı sırada normalde bu bölgede olduğu belirtilmemiş özel bir yapı ile karşılaştım. Uzunlamasına inşa edilmiş yapının uç kısmında yer altı yapısına taze hava girişini sağlayan büyük hava girişleri bulunmakta. Ayrıca yer altı yapısının hemen yakınında iki ayrı yeşil alan göze çarpmakta.

Büyük olasılıkla bu alanlar genetik çalışmalarda bitkisel ekim için kullanılacaklar. Bitki genetiği bilinmeyen sebeplerle burada değiştiriliyor ve yeni bitkiler yetiştiriliyor olabilir. Bunun düşüncesi bile endişe verici.

Çünkü burada bir takım genetik testler ve değişimler yapılıyorsa bu sadece bitkisel bazda kalmayacağının bir işareti olabilir. Canlı mutasyonları ve genetik birleştirmeler gibi…” dedi.

 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !