New York,  Albany de yaşayan Emekli polis memuru 67 yaşındaki Wally Hanson yıllık kontrol için dişçiye gittiğinde inanılmaz bir olayla karşılaştı.

Her sene düzenli olarak dişçisine bakım yaptıran Hanson son gittiği kontrollerde herkesi hayretlere düşüren oldukça ilginç bir olay yaşadı. Dişleri kontrol eden doktor Wally Hanson’un ön dişlerinin röntgenini çektiği sırada oldukça sıradışı bir görüntü ile karşılaştı. Çekmiş olduğu röntgende ön dişlerden birinde oldukça net bir biçimde görülen yüksek teknolojiye ait metal vericili bir çipe rastladı.

FBI da adli tıp doktoru olarak görev yapan Dr. Bernard, Bay Hanson’un dişinde tespit edilen yüksek teknoloji çip’in sadece bir verici olmaktan öte frekans ve sinyalleri iletmesi yanı sıra bir tür alıcı görevi yaptığını da tespit etti. İşin en ilginç yanının bu frekans ve sinyallerin bilinmeyen bir dilde yayınlar yapmasıydı. Bu çip aynı zamanda akıl almaz bir nano teknoloji içermekte. Dişten çıkarılmak istenildiği anda otomatik olarak sinyallerini kesiyor ve kendisini kapatıyor.

Konuyu araştıran özel ajanlardan bir tanesi muhabirlere yaptığı açıklamada şu açıklamalarda bulundu

The National Reporter’ Ace Flashman’a göre:

Ulusal Muhabir – İmplant ne sıklıkla Sinyal gönderiyor?

Ajan – Emin değiliz. Ama günde en az dört kez oluyor gibi görünüyor. Çok kısa anlık sinyaller. Bazıları 100 saniye kadar sürebiliyor. Kısa süren yayın süresine göre oldukça büyük miktarda bilgi alışverişinde bulunuyor.

Ulusal Muhabir – Bay Hanson’un dişine bu implantı kimin koyduğuna dair bir bilginiz yada tahmininiz var mı acaba?

Ajan – Hazırda böyle bir bilgi ve tahminimiz yok. Hükümetin bizleri gözetlemek için yerleştirmiş olabileceğinden şüpheleniyoruz. Ama böylesi yüksek bir teknoloji ile ilk defa karşılaşıyoruz. Buna net ve kesin bir cevap vermek şuan için mümkün değil. Kim bilir belki küçük yeşil adamlar bile olabilir !…

Ulusal Muhabir – Peki içinde sizce ne gibi kodlar olabilir. Ne gibi bir bilgi akışı olabilir.

Ajan – Bir çeşit kod içeriyorlar. Ama bu bizim bildiğimiz ikili kodlara pek benzemiyor. Bu çok garip dörtlü kod sistemine sahip. Böylesi bir vericiye daha önce hiç rastlamadık. Bu oldukça sıradışı gözüküyor.

Ulusal Muhabir – Çıkarmayı hiç düşündünüz mü?

Ajan – Evet İmplanta yaptığımız en ufak müdahalede hemen kendisini kapatıyor ve sinyalizasyonunu kesiyor. görünüşe göre dişden çıkarılırsa kendisini etkisiz hale getirmek üzere manipüle edilmiş gibi. Bu yüzden bu çip’i bay Hanson’ın ağızındayken incelemek zorundayız. Şimdiye kadar yayınlamış olduğu ne bir sinyal nede bir kod deşifre edilip çözülemedi. Bu nokta da uzaylı doğasına ait olabileceğini bile olasılıklar içerisinde bulundurmaktayız. Bunu anlamak oldukça zaman alacak.

Ulusal Muhabir – Açıklamalarınız için çok teşekkür ediyorum. Sizler gibi bizlerde bu konu hakkında bilgi edinmek isteriz. yeni gelişmelerde bizleri de aydınlatırsanız çok mutlu oluruz.

Volkan Burnaz

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir