Giorgio Tsoukalos’ un hazırlayıp sunduğu “Antik Uzaylılarla” ilgili yayına konuk olarak katılan eski CIA ajanı Derrel Sims çok uzun zamandır dünya dışı zeki varlıklar üzerine araştırmalar yaptığını ve bu araştırmalar sırasında çok şaşırtıcı bulgular ve kanıtlar elde ettiğini belirtti.

38 yıldan beri çok uzun soluklu araştırmaların içinde bulunduğunu belirten Derrel Sims uzaylı kaçırmaları ve implantları konusunda dünyanın en önde gelen ismi olmasa da ilklerinden birisi olduğunu ifade etmiştir.

Yaklaşık 40 yıla yakın süren araştırmaları içerisinde Sims birbirinden farklı sayısız dünya dışı menşeyli (implantlar) gördüğünü ve bazılarını kendisinin hazırladığı özel bir kutuda sakladığını sözlerine eklemiştir.

Sims, dünya dışı varlıkların tıpkı gizli istihbarat servisleri gibi çalıştığını ve amaçları doğrultusunda sayısız gizli operasyona imza attıklarını belirtiyor. Her ne kadar işlerini çok derinden ve gizli şekilde yürütseler de bazen arkalarında birtakım izlerde bırakıyorlar. Bunlar kimi zaman kaçırdıkları kişilerin vücutlarında bulunan izler, implantlar, bazen radyasyon birikintileri ve bazen de kendi vücutlarından geriye kalan izler olabiliyor. Tıpkı bir katilin ya da hırsızın geride bıraktığı gibi el ve parmak izleri olabiliyor bu izler. Bizlerde bu izleri analiz edip bazı sonuçlara varabiliyoruz diyor.

Derrel Sims, röportaj sırasında yanında getirmiş olduğu bazı dünya dışı implantları Giorgio Tsoukalos’a gösteriyor. Yapılan analizlerde bu implantların ana yapısının meteorik kökenli oldukları ve bizlerin henüz bilmediği bazı elementlerden oluştukları açık ve net olarak kanıtlanmıştır diyor ve sözlerine ekliyor.

“İnsanların vücutlarına yerleştirilmiş halde bulunan bu materyaller dünya dışı varlıkların bizler üzerinde yürüttükleri gizli operasyonun ve temasların en büyük kanıtlarıdır”

Dünyamızda binlerce hatta milyonlarca insan en az bir defa da olsa dünya dışı bazı varlıkların kendilerinin zorla kaçırıldıklarını ve üzerlerinde acılı testler yaptıklarını ifade ediyorlar. Bunların arasında sanatçılardan bilim insanlarına ordu mensuplarından devlet adamlarına kadar çok önemli isimler mevcut.

Hatırlarsınız belki 2007 yılında özerk Rus cumhuriyeti Kalmıkya Cumhurbaşkanı Kirsan Ilyumzhinov katıldığı bir yayında kendisinin de yakın zaman önce bir gemiye alındığını açıkladı.

Kalmykia Cumhurbaşkanı Kirsan Ilyumzhinov ifadesinde: Bir uzay gemisine alındığını ve burada önceleri nefes alamadığını. Daha sonra bunu gören bir varlığın kendisine bir uzay giysisi verdiğini varlığın bir parmağını göğsüne doğrulttuğunu ve oksijen kaynağını bir düğme ile ayarlayabildiğini söyledi.Alındığı geminin içinin adeta bir futbol sahası büyüklüğünde olduğunu ve içeride birçok deneğin kendisi ile birlikte bulunduğunu ifade etmiştir.

Hatta donanımlarını toplamak için bir gezegene götürüldüğünü. O sırada varlıklardan birine dönüp ona beni Dünya’ya tekrar geri götürüp götürmeyeceklerini sorduğunu anlatıyor.

Sims, gün geçmiyor ki yeni bir vaka yaşanmasın birçok kaçırılma mağduru şahıs yaşadıklarının birçok kısmını anımsamıyor. Rüya veya psikolojik sebepli korkulardan mütevellit sanrılar sanıyorlar. Ama biz bunların çoğunun gerçek olduğunu ve yaşadıkları deneyimlerin oldukça zorlu bir sürecin sonunda gerçekleştiğinin farkındayız diyor. Umarım bilim dünyası ve devlet yetkilileri ileride daha büyük sorunlar yaşanmaması adına bu olaya bilimsel net ve kesin açılımlarda bulunmalılar demekte.

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir