Çok eski zamanlardan beri dünyadışı varlıkların gezegenimize gelip gittiklerini, birçok medeniyetler kurduklarını ve bunların tarihi kayıtlara geçtiklerini biliyoruz. Bu tarihi gerçeği kabullenmişken aynı zamanda bu varlıkların biz insanoğullarını ve dünyamız üzerinde yaşayan değişik canlıları çeşitli testler ve deneyler için kaçırıp inceledikleri gerçeği ile de yüzleşmek durumundayız.

Dünyadışı varlıklarca kaçırılıp, alıkonulan insanların anlattıklarını dinlediğimizde bu varlıkların gemiye aldıkları insan denekleri üzerinde çok özel tıbbi çalışmalar yaptıklarını öğrenmekteyiz. Yapılan bu deneylerin büyük çoğunluğunun genetik amaçlı yapay döllenme deneyleri olduğunu görüyoruz. Tanıkların neredeyse 100 de 90 gibi bir oranı bu tip deneylere ve tıbbi müdahalelere tabi tutulduklarını açıklamaktalar.

Peki, bu deneylerden neden yapılıyor asıl amaç nedir; diye sorduğumuzda olayı bizzat yaşayan tanıklardan elde edilen veriler ışığında melez bir ırk’ın üretilmeye çalışıldığını anlıyoruz.

Dünyamız üzerinde bu dünyadışı varlıklarla temasa ve iletişime geçtiğini söyleyen sayısız medyum ve metapsişik güçlere sahip kişiler olduğunu duyuyoruz. Bugün burada sizlerle paylaşacağımız bu bilgilerde işte bu metapsişik güçleri olduğunu iddia eden bir medyuma ait temas bilgilerinin derlenmesi sonucu ortaya çıkmış verilerdir. Darryl Anka isimli bu medyum Essasani türünden Bashar isimli bir varlıkla iletişim sağlayıp aşağıda okuyacağınız bilgileri dünya gündemine taşımıştır.

Edinilen bilgilere göre Essasani ırkı ile aynı rezonansa girebilen sayılı medyum bulunmaktadır. Bir elin 5 parmağını geçmeyen bu psişik medyumlar yaptıkları celselerde birbirine benzer bilgiler aktarmışlardır.

Medyum çok uzun zamandır dünyadışı varlıklarla temas halinde olduğunu ve Zeta Reticuli yıldız sisteminden olan bir varlıkla sürekli irtibat halinde bulunduğunu belirtmekte. Medyum bağlantıda bulunduğu varlığın Zeta Reticuli yıldız sisteminde yaşayan Essasani isimli bir yeni türe ait melez bir canlı olduğunu ifade ediyor.

Essasani : (Griler ile kaçırılan insanlardan alınan sperm ve yumurta hücrelerinin yapay rahimlerde döllenerek ortaya çıkardıkları melez ırka verilen isim) dir.

10 binlerce yıllık bir süreç içerisinde gerçekleşen bu çalışmanın sonuçları ancak günümüz araştırmaları sonucu ortaya çıkarılabilmiştir. Geçmişten bugüne kadar yapılan çalışmalar sonucu Essasani nüfusu oldukça sayıca artmıs ve başarılı sonuçlar göstermiştir. Anlatılanlara göre yaklaşık olarak 250 milyonluk bir nüfusa ulaşmış durumdalar. Zeta Reticulililerin bu yeni melez türe takmış oldukları ismin anlamı (Es = ışık / Sasani = yeri ) yani ışığın kaynağı yeri anlamına gelmektedir.

Medeniyetlerinin sembolü olarak üçgen formunu kullanmaktalar.

Psişik yeteneklere sahip bu medyumun anlattıkları gerçekten çok ilginç. Bizde bu bilgiler ışığında bu yeni tür varlıklar hakkında bilgi edineceğiz.

Bu varlıklar Orion Takım Yıldızına 500 yıl uzakta olan bir gezegende yaşıyorlar bu varlıklar. Essasaniler, Zeta Reticulili varlıklarca bu sisteme yerleştirilmişler.

Essanilerden alınan bir bilgide ise dikkatleri çeken şu ön görü yer almaktadır. (23. Yüzyıla gelindiğinde Zeta Reticuli / Sirius B / Essasanililer ve Dünya insanı bir araya gelip birlikte yaşayacaklar.)

Essanilerin fiziksel görünümleri

– Derileri Gri tonlarda.
– Boyları 1.50 metre civarı.
– Bazı istisnai dişi varlıkların dışında birçoğunun saçları beyaz.
– Kafa boyutları normal
– Burun küçük
– Ağız küçük. Ama işlevsel. Yeme içme gibi özellikler gösteriyorlar
– Gözler yine Zeta Reticuliler gibi siyah ve büyük
– Erkek ve dişi sayısı orantılı

Essasanilerin yaşadıkları gezegen bizim dünyamıza göre biraz daha küçük. Ve yer çekimi bizim dünyamızın 100 de 85 i kadarmış. Gezegenlerinin güneş etrafındaki dönüş süresi yani bir günleri 25 saat.

Güneşlerinin çapı bizim güneşimizden 93. milyon kat daha büyük olduğundan dolayı 1 yılları 454 gün olarak geçmektedir. Gezegenlerinin sıcaklığı ise güneşlerinin daha büyük olmasından dolayı daha sıcak.

Gezegenlerinde oldukça gelişmiş bir yapısı olmasına rağmen bunların hiç birini gezegen yüzeyine yapmıyorlar. Sebep olarak da gezegenlerinin ekolojik ve enerjisel dengesini bozmak istememeleri olarak belirtiyorlar. Yaşam alanlarını gezegenin yüzeyinin hemen üzerindeki havada asılı duran uzay gemileri içerisinde idame ettirmekteler.

Medyuma verilen bilgiler içerisinde Essasanilerin 300 yıl yaşadıkları da yer almakta. Öldüklerinde gözleri açık ve bilinçleri faal halde bulunuyorlar. Vücutlarında ise yaşlılık belirtisi ve çürüme gözlemlenmiyor. Ölüm sonrası inançlarında ise evrensel bir enerjiye dönüştüklerini düşünüyorlar.

Gündelik hayatlarında tıpkı dünyadakine benzer yerel yöneticilere sahipler. Para denen bir alım satım aracına sahip değiller. Bazı durumlarda takas sistemi kullanılsa da genel olarak her şey herkesin ortak kullanımı altında bedava olarak sunulmakta.

Yaşam tarzları ise oldukça neşeli ve huzura dayalı olarak bildirilmiştir.

Volkan Burnaz

By admin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir