Çok Gizli sınıfından bir açıklamada bu kez çok gizli projede Cerrahi operasyonlarda yer alan uzmandan geldi. İsmi ilk zamanlar gizli tutan ve kod isim kullanan cerrah 3000’den fazla dünya dışı numune üzerinde otopsiler gerçekleştirdiğini itiraf etti.

Black Ops “Siyah Operasyonlar” biriminde görev yapan ve son 10 yılını kod adı “Paul” olarak geçiren cerrah daha sonraları gerçek kimliğini belli ederek çok özel ve önemli açıklamalarda bulundu.

Gerçek adının ve kimliğinin Emery Smith olduğunu öğrendiğimiz cerrah çok uzun süreler hükümetin kendisini yönlendirdiği ve yaşamını orada sürdürmesini emrettiği birçok yer altı üssünde son derece gizli patolojik görevlerde bulundu.

Siyah operasyonlar, devlet kurumları, askeri birlikler veya paramiliter gruplar tarafından gerçekleştirilen gizli operasyonlardır.  Emery Smith, 10 yılı aşkın süredir “Paul” takma adını kullanmış çok üst düzey bir cerrahtır.

David Wilcock ve Corey Goode gibi önde gelen araştırmacılarla yaptığı röportajlarda tüm dünya insanlığını ilgilendiren çok sıra dışı bilgiler vermiş ve inanılması güç itiraflarda bulunmuştur.

Makalenin sonunda izleyebileceğiniz video, araştırmacı David Wilcock tarafından INSIDER Emery Smith’in Kozmik ifşa programında kimliğini ortaya koyduğu, aynı zamanda Siyah Projelerin veya Siyah Operasyonların ayrıntılarını anlattığı bir kayıttır.

Röportaj sırasında dikkatleri çeken ve gözlerden kaçmayan çok önemli nokta Emery Smith’in oldukça gergin olmasıdır. Buna sebep olarak yaşadığı o korkunç olaylar ve yer altı üslerinde yaşadığı baskı ve tehditlerin sebep olduğu korku ve tedirginlik gösterilmektedir.

Kendisi gerek yer altındaki üslerde görev yaptığı süre içerisinde gerekse oradan kurtulup dış dünyaya bilgi sızdırdığı dönemlerde sayısız ölüm tehdidi ve işkenceye maruz kalmıştır. Yaptığı açıklamaların hükumete ve gizli projelere zarar vermesi sebebiyle oldukça korkunç kabus dolu günler yaşamıştır.

Smith hükümet ve gizli birimler tarafından çok defalar tehdit edildiğini, hatta birkaç kere vurulduğunu, bıçaklandığını öldürülmeye çalışıldığını da açıklamıştır. Bir keresinde 3 özel ajanın evine kadar gelip kendisini öldüresiye dövdüklerini, kişisel eşyalarına el koyup bilgisayarı dahil her şeyi alıp götürdüklerini ifade etmiştir.

New Mexico:

Gizli Laboratuvar ve dünya dışı varlığa otopsi

Siyah Operasyonlar da görev almadan önce Smith, ABD ordusunda cerrahi teknisyen olarak büyük hizmetler vermiştir.  Daha sonraları ordu ve gizli hükümet yetkilileri tarafından keşfedilip gizli bir yeraltı laboratuvarına, New Mexico’daki Kirtland Hava Üssü’ne transfer edilmiştir.

Transferinin ilk gününde kendisinin neredeyse yerin 30 metre altına indirildiğini ve ardından çok gizli ibareli kozmik odalara giriş yaptığını burada sayısız teknolojik alet gördüğünü ve birçoğunun ne işe yaradığını halen bile çözemediğini ifade etmiştir. Bunların büyük olasılıkla dünya dışı bir teknolojiye ait olmalarının yüksek olasılık olduğunu belirtmiştir.

Getirildiği katta kendisine özel bir oda tahsis edildiğini ve kendisi ile birlikte birçok cerrahında burada çok steril ve yüksek güvenlik önlemleri altında bazı cerrahi operasyonlar yapmaları için seçildikleri kendilerine vurgulanmıştır.

Yapacakları işlemlerin en başında önlerine gelen biyolojik materyallerin dış fizyolojilerini incelemeleri dışında onlardan ufak doku numuneleri almaları gerektiği ve bunların her birinin yüksek korunaklı depolarda tek tek detaylandırılarak dosyalanıp muhafaza edilmesi gerektiği emredilmiştir. Kendisine gelen deri doku ve parça örneklerini incelemiş ve bunları özel kavanozlarda sınıflandırıp soğuk hava depolarında saklamaya başlamıştır.

Daha sonraları bu ufak doku analizleri yerini büyük birbirinden değişik biyolojik varlıkların kadavralarına ve vücut parçalarına bırakmıştır.

Smith gelen biyolojik parçaların sıradan hayvan ya da insan vücutlarına ait olmadıklarını zaman içerisinde daha net anlamış. Hatta bunların bazılarının bilim kurgu filmlerindeki uzaylı yaratık tasvirlerine çok benzediklerini görünce adeta şok olmuştur. Her defasında daha değişik fizyolojiye ve biyolojiye sahip varlıklar kendisine incelenmek üzere getirilmeye başlanmıştır.

Hatta Smith bir keresinde kendisine getirilen parçalanmış haldeki bir sürüngen varlıktan bahsetmektedir. Büyük olasılıkla bir patlama sonucu yüzü neredeyse tamamen parçalanmıştır. Yetkililer kendisinden vücudunda da sayısız parçalanma ve deformasyon görülen bu varlığı incelemesini istemişlerdir.

Smith yaptığı otopsi ile ilgili olarak şunları aktarmıştır:

-Varlığın derisi Leopar desenine benzer sert bir cilde sahipti.

-Büyük iki ayaklı, insanımsı bir sürüngene benziyordu.

-Mide gibi birçok iç organı tıpkı bizlerinkine benziyordu yapısal olarak. Bir dalak, akciğer ve kalbe sahipti.

-Yüzü tahrip olduğundan tam olarak nasıl göründüğünü tarif edemiyorum. Ama gördüğüm kadarı ile oldukça mükemmel bir kemik yapısına sahipti.

Bu otopsiler oldukça sessiz ve derinden yapılmaktaydı. Operasyona katılan cerrahi birimin bile yetkililere bu varlığın kökeni ve ne olduğu hakkında en ufak soru sormalarına dahi izin yoktu.

Kendisine gelen vücutlar içerisinde kimisi oldukça sıcak ve birkaç dakika önce öldüğü izlenimi veren bulgulara da rastlanıyordu. Bu oldukça korkunç bir duyguydu.

Emery Smith, aradan geçen uzun seneler sonunda bu operasyonlar üzerinde çalışmak için imzaladığı gizlilik sözleşmesinin sona ermiş olduğunu beyan etmesine rağmen yetkililer kendisinin çok şey bildiği için üsten çıkarılmasına kolayca izin vermediklerini ekliyor sözlerine. Çok uzun uğraşlar ve baskılar sonunda dışarı çıkan ve yeniden gün yüzünü gören Smith kendisini toparladıktan sonra bu gerçeği tüm insanlığın bilmesi gerektiğini düşünerek çeşitli platformlarda yaptığı açıklama ve röportajlarla ifşaya başlamıştır.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !