Birçok insan dünya dışı varlıklara ait uzay araçlarını sadece disk şeklindeki metal objeler olarak bilirler. Fakat günümüzdeki gözlemler ve kayıt altına alınan görüntülerle bu durumun sadece disk biçimli kubbeli cisimlerden ibaret olmadığını göstermektedir. Birçok farklı formda gözlemlenen cisimler olduğu gibi bunları yöneten varlıklarda aynı şekilde bol çeşitlilikler gösterirler.  Her sistemin farklı UFO’ları olduğu gibi zaman içerisinde de halen gelişimine devam eden medeniyetler ve onlara ait UFO’lar mevcuttur.

Evren gibi yaratılmış tüm varlıklarda bir yenileme ve değişim içerisindedirler. UFO’lar ve onları yöneten bu zekada her gün kendini ve hedeflerini de yenilemektedir. Bu yüzden metal disklerin yerinde organik ve biyolojik görünümlü UFO’ların görüntülenmesi de çok şaşırtıcı olmamalı.

Aşağıdaki fotoğraflarda NASA’nın Gemini 9 uzay uçuşları sırasında çekilmiş bir dizi organik UFO’nun fotoğrafını görmekteyiz.

NASA fotoğrafları herkese açık hale getirdikten sonra, Hollandalı Mart Padmos bilgisayar becerilerini kullanarak görüntüleri daha net görebilmek için bir takım özel çalışmalar uyguladı. Görseller üzerindeki toz kir ve benzeri kaliteyi düşüren grenleri temizleyip renklendirdiğin de cisimlerin son görüntüleri olağanüstü görünmekteydi.

Bu şekilde “Organik” UFO’lar daha net görülmekte ve seçilebilmektedir. Cisimlerin yaydıkları ışık ve içerisindeki değişik ışık haleleri bu uçan cisimleri daha bir araştırmaya sevk etmektedir.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !