ORİON UFO KAMP  2019  PROJESİ
20 NİSAN 2019

ÜCRET 100 TL (Yol+Yemek)
Yer : Şile

Tüm katılmak isteyen UFO meraklılarını bekliyoruz.

ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA MERKEZİ

Değerli dostlar ve Orion UFO grup üyeleri

20 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştireceğimiz “ORİON UFO KAMP 2019” Projemiz için sizleri bilgilendirmek ve bazı noktaları netleştirmek adına bu açıklamayı uygun gördük. Aşağıda belirteceğim bilgi ve önerileri lütfen dikkatlice okuyunuz.

Bu yazı bilgilendirme ve öneriler içermektedir.

Yer: Şile / Yazımanayır / İstanbul

Tarih: 20 – 21 Nisan 2019

Saat: 14:00 – 15:00 Kamp toplanma

 

Ulaşım bizlerin tayin edeceği katılımcı sayısına göre otobüs ya da servis araçları ile gerçekleşecektir. Katılımcılar belirlenecek noktalardan yönlendirdiğimiz araçla alınıp toplanma noktasına getirileceklerdir. 21 Nisan sabah ya da öğle saatlerinde yeniden araç gelip bizleri alacak ve tekrar bindiğiniz geri dönüş noktalarına bırakacaktır.

Faaliyet Listemiz

 • Tanışma
 • Çevre Keşif
 • Kamp hazırlığı
 • New Age ve Yerli Müzik
 • Mangal
 • Sohbet
 • UFO barkovizyon
 • Ve Gözlem saati (Sabaha kadar Gözlem)
 • Sonra sabah Birlikte kahvaltı
 • Ve Toparlanma
 • Geriye dönüş

Önemli Not (Mangal yani akşam yemeği dışındaki kahvaltı ve öğle yemekleri kişinin kendisine aittir) …

Arzu eden yanında “Kek- Börek- Salata ya da Extra yiyecek içecek malzemeleri” getirebilir. Paylaşım açısından yapılan yiyeceklerin ortak olarak herkese servis edilmesi de tavsiye edilmektedir. Bir tür piknik havasında geçmesini dilediğimiz bu güzel ortama yakışanda bu olacaktır.

Siz konuklarımızın yanında olmasını tavsiye ettiğimiz diğer unsurlar şunlardır

 • Varsa… Çadır, Kampet, Uyku tulumu, Mat
 • Havanın soğuma ve ısınma ihtimalleri de göz önüne alınarak polar, battaniye ya da hava şartına göre terletmeyen ince kıyafetler yanınıza alınız.
 • Küçük portatif tabure veya oturaklar / yastıklar, minderler
 • Tuvalet kâğıdı gibi özel ihtiyaçlar
 • Arzu eden kendi yemek takımını çatal bıçağını getirebilir.
 • Kişi kendi fotoğraf makinesini, teleskopunu, video kayıt cihazını yanında getirebilir.
 1. Önemli Duyuru: Özel eşyalar kişilerin kendi sorumlulukları altındadır. Lütfen kıymetli eşyalarınıza sahip çıkın. Grubumuz Orion olarak kişisel eşyaların kaybolmasından veya çalınmasından sorumlu değildir.

 

UYULMASI ŞART OLAN ÖNEMLİ KURALLAR

 • Gece ve gündüz içerisinde kamp alanı dışına bilgimiz ve iznimiz olmadan asla çıkış yapılamayacaktır. Kişi ekip arkadaşlarımızı bilgilendirecek şekilde kamp yerinden çok uzaklaşmamak şartıyla ayrılabilir.
 • Kamp içerisinde ve çevresinde kişileri rencide edecek rahatsız edecek hareket ve tavırlar (Taciz, küfür veya hakaret, inanca saldırı, aşağılama ve ötekileştirme, izinsiz mülke giriş ve çıkışlar) kesinlikle yasaktır. Ve bu asla hoş görülmeyecektir.
 • Alkol kullanımı tüketilmesi yasaktır.
 • Çöplerin etrafa dağıtılması, belirlenen yer ve nokta dışında yeşillik alan içerisinde ateş yakılması kesinlikle yasaktır.
 • Doğadaki hiçbir canlıya asla zarar verilmeyecektir.

Değerli “Orion UFO Kamp 2019” katılımcıları katılım ücretlerinizi bu hesaba gönderebilirsiniz. Sizden ricamız gönderim yaparken lütfen: Ad / Soyadı gibi bilgileri de yazalım. Kimden ne geldiği belli olsun. Karışıklığa mahal vermeyelim.

 

HESAP NUMARAMIZ

YAPI KREDİ BANKA KARTI

 

SERAP GÜRYALÇIN

İBAN NO: TR 63000 6701 000 000 4233 5196

HESAP NO: 42335196

ŞUBE KODU 1016

 

Katılım ücretlerinizi en kısa sürede gönderirseniz bizlerde o kadar hızlı organize olup sizlere daha iyi hizmet verebiliriz.

(Ücretini göndermeyen kişiler araca ve kampa alınmayacaklardır)

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir