TEŞEKKÜRLER…

Bu kelimeleri “sözden öte” eyleme geçirdiğim “şu an” itibari ile siz değerli dostlarımızın kıymetli şahıslarına özel yazıyorum.

Düzenlemiş olduğumuz tanışma ve paylaşım amaçlı toplantımıza vermiş olduğunuz destek ve varlığınızla şereflendirdiğiniz bu güzel ortam için hepinize ayrı ayrı şükranlarımı sunarım. Orion UFO ve Dünya dışı Varlıkları Araştırma Merkezi kurucuları olarak bizler bilgiyi ışığı ve evrenselliği kendisine ilke edinmiş kimseler olarak kozmik bilince dair yapacağımız bu ışık yolculuğunda sizlerin varlığı ile daha bir aydınlık bir geleceğe doğru yol almaktayız.

Dünya dışı zekaya dair bilgilerin ve onun ötesindeki bilincin tanımlanması bizlerin birlikte çalışması ile mümkün olacak korkuyu reddeden, araştırmaya ve öğrenmeye açık şuurlar sayesinde gerçekleşecektir.
Şu an zamanın durduğunu hayal edelim, bulunduğunuz an, varoluşunuz, varlığınız ve evrenin akışı içindeki katkınızla mümkündür. Bugün burada toplanmamızın ve birlikte olmamızın muhteşem bir sebebi var, belki sizinle hiç tanışmadık fakat duyacağınız tek cümle hayatınızda bir algı açacak, sizin yolunuzu değiştirmenize veya başka bir perspektiften bakmanıza yardımcı olabilecek.
İşte bu yüzden her şeyden çok, şu an, bu yazıyı okuyorsanız Orion UFO adına sizlere ayrı ayrı minnetlerimizi sunuyor ve sevgi ile kucaklıyoruz.
Bugün, bu yazıyı okuyorsanız bu cümlenin başlangıcı olan “bu anda” gelin hep birlikte hayatlarımıza, oluşumumuza, varlığımızın güzelliğine, evrenin bizler etrafınızdaki muhteşem akışına, sahip olduklarımıza, sevdiklerimize, kendinize, bu yazıyı okuyabilen gözlerimize ve şu anda bu yazıyı paylaşan bizler için birlikte attığına inandığım kalplerimize minnetlerimizi sunuyoruz.
Siz muhteşem bir oluşumun muhteşem bir parçasısınız. Bizi izlemeye ve çalışmalarımızı takibe devam edin.
Bugün bu toplantımızda bizlere eşlik eden sizlere TEŞEKKÜR EDERİM…

UFO Araştırmacı : KUZEY ATACAN

 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !