Gelen son dakika haberine göre, bir UFO avcısı Google Haritalar ‘da gezinirken gözlerine inanamadı. Orada olması imkansız olan bir cisim keşfettiğini söyleyen komple teorisyeni, harita üzerinden tanımlanamayan cismin boyutlarını hesapladı.

Bir uzaylı avcısı, Antarktika’da suda “dinlenmekte olan” metalik bir UFO’yu gördükten sonra şaşkına döndü.

YouTube kanalı Conspiracy Depot’u yöneten komplo teorisyeni Graham, görünen geminin 20 metre uzunluğunda göründüğünü ve bir kısmının suya “batık” olduğunu söyledi.

Graham videoda şunları söylüyor: “Antarktika’da Two Hummock Island adlı küçük bir adaya gideceğiz ve bu konumda, suda öylece duran bir tür metalik nesne görebiliyorum. Bu cismin metalik göründüğüne ve üçgen olduğuna dair bir şüphe olduğunu düşünmüyorum.”

“Cisim metalik gibi duruyor, tepesinden çıkıntı yapan bir tür kubbe özelliği ile çok pürüzsüz görünüyor ve suyun üzerinde duruyor.”

Graham, sudaki belirgin renk farkını gösteren alana bir işaret koyarak, “Sanırım bu nokta, suyun batmaya başladığı noktadır” diyor ve bu noktalar arasındaki mesafeleri ölçerek UFO’nun 17 metre genişliğinde ve 20 metre uzunluğunda olduğunu tahmin ediyor.

Graham, “Bunun doğal olduğunu düşünmüyorum. Çevredeki araziye hiç benzemiyor” dedi ve Two Hummock adasını kısaca taradığını ancak bulabildiği tek metalik geminin bu olduğunu söyledi.

Sosyal medyada da geniş yankı getiren iddia için birisi şöyle dedi: “Karın üstünde daha büyük bir şey var, oraya bakın!” Bir başka kullanıcı da, “Bu sularda neler var?” diye şaşkınlığını belirtti.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir