Gelen son dakika haberine göre, bir UFO avcısı Google Haritalar ‘da gezinirken gözlerine inanamadı. Orada olması imkansız olan bir cisim keşfettiğini söyleyen komple teorisyeni, harita üzerinden tanımlanamayan cismin boyutlarını hesapladı.

Bir uzaylı avcısı, Antarktika’da suda “dinlenmekte olan” metalik bir UFO’yu gördükten sonra şaşkına döndü.

YouTube kanalı Conspiracy Depot’u yöneten komplo teorisyeni Graham, görünen geminin 20 metre uzunluğunda göründüğünü ve bir kısmının suya “batık” olduğunu söyledi.

Graham videoda şunları söylüyor: “Antarktika’da Two Hummock Island adlı küçük bir adaya gideceğiz ve bu konumda, suda öylece duran bir tür metalik nesne görebiliyorum. Bu cismin metalik göründüğüne ve üçgen olduğuna dair bir şüphe olduğunu düşünmüyorum.”

“Cisim metalik gibi duruyor, tepesinden çıkıntı yapan bir tür kubbe özelliği ile çok pürüzsüz görünüyor ve suyun üzerinde duruyor.”

Graham, sudaki belirgin renk farkını gösteren alana bir işaret koyarak, “Sanırım bu nokta, suyun batmaya başladığı noktadır” diyor ve bu noktalar arasındaki mesafeleri ölçerek UFO’nun 17 metre genişliğinde ve 20 metre uzunluğunda olduğunu tahmin ediyor.

Graham, “Bunun doğal olduğunu düşünmüyorum. Çevredeki araziye hiç benzemiyor” dedi ve Two Hummock adasını kısaca taradığını ancak bulabildiği tek metalik geminin bu olduğunu söyledi.

Sosyal medyada da geniş yankı getiren iddia için birisi şöyle dedi: “Karın üstünde daha büyük bir şey var, oraya bakın!” Bir başka kullanıcı da, “Bu sularda neler var?” diye şaşkınlığını belirtti.

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir