18 Mart 2020 Çarşamba günü, Star X uydularının Dünya yörüngesine fırlatılması için SpaceX’in altıncı lansmanı gerçekleştirildi. Falcon 9, NASA’nın Florida’daki Kenedy Uzay Merkezi’ndeki 39A kompleksinin lansmanından başladı.

Lansman aşamasından ayrıldıktan sonra Space X, Falcon 9’u Atlantik Okyanusundaki bir platforma park etti, ancak Dünya’ya dönüş sırasında gizemli bir şey oldu. İniş aşamasının canlı videosu sırasında tanımlanamayan iki nesne tespit edilip görüntülendi.

Cisim yüksek bir hızla uzayın derinliklerine doğru hızla ilerlerken görülmekteydi.  Tam bu sırada bir başka uçan cisim bu kez roketin yakınından geçerek adeta biz buradayız dercesine kadraja girdi. Objektife yansıyan cisim sivri çıkıntılara sahip neredeyse küresel bir nesneydi.

İki uçan cisimde ani ve hızlı manevralar ile gözden uzaklaşırken bu durumu yakından izleyen UFO araştırmacıları objektiflere yakalanan bu nesnelerin dünya dışı bir zekanın ürünü oldukları konusunda hem fikirler.

Gizemli cisimlerin görünümlerine yakından bakarsak, bu nesnelerin birkaç gün önce ISS’nin kameralarına yakalanan başka bir nesneyle benzerliği gözlerden kaçmamıştır.  Açıkça gözlemleniyor ve ziyaret ediliyoruz, ancak bir kez daha SpaceX tarafından sunulan, bu görüntüler Dünya’da meydana gelen şeyden sonra (salgın), semaların bu cisimlerle dolu olması bizlere yakından izlendiğimiz mesajını vermektedir.

Son bir kaç aydır özellikle dünyanın ve uzayın derin noktalarında  bu tür nesnelerin sıkça gözlemlenmeleri bizlerin karantina altında olduğumuzu ve belkide ileride hiç beklemediğimiz anda bir müdahalenin olabileceğinin bir işareti olabilir.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=jRBNU0lHu5w&feature=emb_logo

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir