TEKSAS DA GÖRÜNTÜLENEN NESNE UFO MU? YOKSA BOYUTSAL BİR PORTAL MI?

Teksas semalarında, sabah 08,30 civarında Emanuel Huza tarafından videoya alınan ilginç ışıklı nesne akıllarda acaba bir UFO mu yoksa boyutsal bir portal mı sorularını uyandırdı.

Sabah saatlerinde gökyüzünde kimyasal spreyleme yapan uçakları gözlemlerken bu ilginç nesneyi gören Emanuel Huze hemen koşup odasında bulunan kamerasını alıp bu tanımlanamayan nesneyi görüntülemeyi başarmıştır.

https://www.youtube.com/watch?v=NtELSIaOtXQ

Böyle bir nesneyi ilk defa gören Emanuel Huze o an oldukça aşırı heyecanlandığını ifade ediyor.  Bir süre havada sabit kalan nesne çeşitli formsal değişimlere uğradıktan sonra aniden güneye doğru hareketlenip gözden kaybolmuştur.

Videoyu inceleyen ve izleyen araştırmacılar bu ilginç ışık alanına net bir açıklama getiremezken bazıları bunun bir UFO olduğunu söylese de bazıları bunun kozmik boyutsal bir portal olabileceğini iddia etmekteler.

Nesnenin içindeki ve çevresindeki ışık halesinin yoğunluğu ve aktivasyonu göze alındığında boyutsal bir portal olma ihtimali daha çok ağırlık kazanmış gözüküyor.

 

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir