Uluslararası Uzay istasyonu (ISS) UFO’ların kendilerini her saniye takip ettiklerini izlediklerini ifade etti. Bu açıklama ve yakın zaman önce elde edilen canlı görüntü kaydı UFO meraklılarını ve ISS çalışanlarını heyecanlandırmaya yetti.

NASA’ya bağlı olan Uluslararası uzay istayonun canlı yayını yakından takip eden UFO avcıları isimli grup yayın sırasında istasyon yakınında beliren küremsi ışıklı nesneyi farkedince bunu tüm kamuoyu ile paylaştılar. Görüntülerde aniden ortaya çıkan küremsi, değişik ışıklar saçan uçan bir cisim İSS yakınlarında aniden belirerek uzunca bir süre havada asılı sabit kalarak adeta biz burdayız dercesine gövde gösterisi yaptı.

Cismin yapısı ve manevraları göz önüne alındığında bunun bir Rus yada Amerikan uydusu olmadığı açık ve net anlaşılmaktaydı. Bazıları görüntüye karşılık bunun Ay’ın uzaktan beliren görüntüsü iddia etselerde nesnein üzerindeki ani renk değişimleri ve dairesel kubbeli yapısı bu iddiayı etkisiz kılmakta.

UFO Sightings Daily’yi yöneten Scott C Waring, yazmış olduğu haftalık yazısında bu konuya yer verirken bunun uzaylıların bizi izlediğinin bir kanıtı olduğunu ifade etti.

Scott C Waring yazmış olduğu makalesinde şu satırlarada yer verdi;

“Cisim mükemmel bir çember değil. Topaklı ve düzensiz çıkıntılara sahip. Karanlık bir merkeze sahip. üzerinde de cam bir kubbeyi andıran bir yapı göze çarpmakta. Bu kubbenin dünyadışı pilotların kontrol odası olduğunu düşünüyorum”

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !