Teksas semalarında tespit edilen ve görüntülenen UFO görenleri dehşete düşürdü. Boyutu, yaydığı yeşil ışığı ve üzerinde net şekilde seçilen pencere benzeri yapılar görenleri şaşkına çevirdi. 

Amerikanın Teksas Eyaletin de görülen ışıklı cisim UFO avcılarını bölgeye topladı. Stirling City UFO isimli grup üyelerinden biri tarafından görüntülenen UFO görenleri hayrete düşürecek kadar belirgin hatlara sahip.

Stirling City UFO isimli grup sayfalarında yaptıkları paylaşımda olayla ilgili şu satırlara yer verdiler

“Gece saat 1:30 gibi penceremi kapatmak üzere uyandım. Tam pencereye doğru uzanmıştım o sırada evimden yaklaşık 60 metre kadar ötede ağaçların üzerinde duran bu ışıklı nesneyi fark ettim. Kameramı hemen sağlam bir zemin üzerine koyarak 2 saniyelik pozlama ile 2 adet fotoğraf çektim. Harika ve oldukça net görüntüler yakalamıştım”

Ünlü araştırmacı ve komplo teorisyenlerinden olan  Scott C Waring görüntüleri görür görmez hemen olay hakkında bilgi toplayıp görselleri incelemeye koyulur. ilk bakışta oldukça şüphe uyandıran bu 2 kareyi detaylıca inceleyen Waring görüntüdeki nesnenin tamamen orijinal ve gerçek bir cisme ait olduğuna kanaat getirmiştir.

Waring şahsi web sitesi olan UFO Sightings Daily’a söz konusu görüntülerle  ilgili şunları yazdı:

“ Görüntüleri ilk gördüğümde oldukça şaşırdım ve inanamadım. çünkü görüntü gerçek olamayacak kadar net ve hayret uyandırıcıydı. Fakat fotoğrafları detaylı incelediğimde nesnenin gerçek bir dünya dışı varlıklara ait bir uzay aracı  olabileceğine kesin kanaat getirdim. bu oldukça heyecan vericiydi.” 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !