Görmekte olduğunuz bu olağanüstü görüntüler, Uluslararası uzay istasyonu (İSS) tarafından kayıt edildi. Görüntülerde devasa boyutlarda bir dünya dışı uzay gemisi görülmekte. Expedition59 isimli Alexey Ovchinin idaresindeki iki Rus kozmonot Uluslararası Uzay İstasyonu’nun dış kısmında standart bakım ve kontrolleri yaparken hemen altlarından geçmekte olan devasa boyutlardaki bir nesneyi fark ettiler.

Nesne havada ağır ağır süzülmekte olan devasa bir ana gemiyi andırıyordu. Herhangi bir uzay çöpü ya da bir uyduya kesinlikle benzemiyordu. Herhangi bir ülkenin sembolünü veya amblemini de barındırmıyordu.

Puro şeklinde belirli bir yörüngede savrulmadan ilerleyen devasa boyutlara sahip bu dünya dışı uzay aracını gören NASA ve İstasyonda görev yapan birimler şaşkınlıklarını gizlemekte oldukça zorlandılar.

An ve an canlı olarak görüntülenen bu dünya dışı uzay gemisinin görüntüsü NASA’ya bağlı Ustream kanalında canlı olarak yayınlandı. UFO araştırmacısı Carlos Clemente tarafından yayınlanan video onu izleyenlerce büyük ilgi görürken halkın içerisinde hem heyecan hem de bazı endişelerin duyulmasına sebep oldu.

 

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !