Uluslararası Uzay İstasyonu yakınlarında görülen üçgen UFO istasyon çalışanları dahil Houston’daki tüm çalışanları heyecanlandırdı.

Bir yıl kadar önce ABD, Başkanı Donald Trump’ın bir Uzay kuvveti kurulmasının zamanının geldiğini açıklaması ve senatoda bunun için bütçe ayırması akıllara dünya dışından gelen bir saldırı veya tehdit mi var acaba sorularını gündeme getirdi.

Komplo teorisyenleri garip bir şekilde, Başkanın Hava Kuvvetlerine gelecekteki bir yabancı istilaya karşı savaşmak için bu yeni askeri kanadın başlatılmasını emrettiğini iddia etmeye başladılar.

Bu projenin gündeme gelmesinin hemen ardından sayısız defa UFO’ların ziyaretine ve tacizine uğrayan İSS (Uluslararası Uzay İstasyonu) böyle bir gereksinimin ortaya çıkmasına gereksinim duyulmasına sebep olmuş olabilir.

Bu çekilen en son görüntü Scott M adlı bir adam tarafından görülen gizemli bir Üçgen Cismin Uzay İstasyonuna yakın bir noktada açıkçası gövde gösterisi yapıp görülmesi sonucu elde edilmiş video kayıdı ile ortaya çıkmıştır.

Videoda İSS’ye çok yakın olan üçgen bir UFO çok açık bir biçimde görülmekte.  Görüntüdeki nesnenin sadece basit bir yansıma olduğunu iddia edenler olduğu gibi bunun gerçek bir dünya dışı uzay aracı olduğunda hem fikir olan çokça kişi bulunmakta.

Üçgen biçimli nesnenin ağır hareketleri rahatlıkla seçilebilmekte. Çok parlak olan bu nesnenin üzerinde birçok ışıklandırma olduğu da göze çarpmakta.

Bu arada, yabancı meraklıların bir kısmı, üçgen UFO’nun aslında güneş sistemine uzaydan ulaşmış olan yabancı bir ana gemi olabileceğini iddia etmeye başladı. Bazı UFO uzmanları, bu ileri dünya dışı yayıncıların, ISS’deki astronotlarla düzenli temasları sürdürdüğünü ve NASA gibi uzay ajanslarının varlığının farkında olduklarını öne sürüyorlar.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !