Uluslararası Uzay İstasyonu yakınlarında görülen üçgen UFO istasyon çalışanları dahil Houston’daki tüm çalışanları heyecanlandırdı.

Bir yıl kadar önce ABD, Başkanı Donald Trump’ın bir Uzay kuvveti kurulmasının zamanının geldiğini açıklaması ve senatoda bunun için bütçe ayırması akıllara dünya dışından gelen bir saldırı veya tehdit mi var acaba sorularını gündeme getirdi.

Komplo teorisyenleri garip bir şekilde, Başkanın Hava Kuvvetlerine gelecekteki bir yabancı istilaya karşı savaşmak için bu yeni askeri kanadın başlatılmasını emrettiğini iddia etmeye başladılar.

Bu projenin gündeme gelmesinin hemen ardından sayısız defa UFO’ların ziyaretine ve tacizine uğrayan İSS (Uluslararası Uzay İstasyonu) böyle bir gereksinimin ortaya çıkmasına gereksinim duyulmasına sebep olmuş olabilir.

Bu çekilen en son görüntü Scott M adlı bir adam tarafından görülen gizemli bir Üçgen Cismin Uzay İstasyonuna yakın bir noktada açıkçası gövde gösterisi yapıp görülmesi sonucu elde edilmiş video kayıdı ile ortaya çıkmıştır.

Videoda İSS’ye çok yakın olan üçgen bir UFO çok açık bir biçimde görülmekte.  Görüntüdeki nesnenin sadece basit bir yansıma olduğunu iddia edenler olduğu gibi bunun gerçek bir dünya dışı uzay aracı olduğunda hem fikir olan çokça kişi bulunmakta.

Üçgen biçimli nesnenin ağır hareketleri rahatlıkla seçilebilmekte. Çok parlak olan bu nesnenin üzerinde birçok ışıklandırma olduğu da göze çarpmakta.

Bu arada, yabancı meraklıların bir kısmı, üçgen UFO’nun aslında güneş sistemine uzaydan ulaşmış olan yabancı bir ana gemi olabileceğini iddia etmeye başladı. Bazı UFO uzmanları, bu ileri dünya dışı yayıncıların, ISS’deki astronotlarla düzenli temasları sürdürdüğünü ve NASA gibi uzay ajanslarının varlığının farkında olduklarını öne sürüyorlar.

Kuzey Atacan

By Kuzey Atacan

UFO ARAŞTIRMACISI : KUZEY ATACAN Almanya – Hannover doğumlu olan Kuzey ATACAN, İstanbul’da yaşamaktadır. Öğrenim hayatını yaşadığı şehir olan İstanbul’da Marmara Güzel Sanatlar Akademisi (Grafik Tasarım Bölümünü) bitirmiş. Daha sonraları vatani görevini yapmak üzere kendi isteği ile Afganistan’a NATO bünyesinde barış gücü olarak gitmiştir. Askerlik öncesinde ve sonrasında çocukluğundan beri yaşadığı gözlemler ve yakın deneyimler sonrasında Haktan Akdoğan ile tanışıp Sirius UFO ve Uzay Bilimleri Araştırma Merkezi ilk kurucu üyelerinden olup dünya çapında bir çok organizasyonda görev almıştır. Daha sonrasında Sirius UFO’dan ayrılarak bağımsız olarak ORİON UFO VE DÜNYADIŞI VARLIKLARI ARAŞTIRMA GRUBU’nu kurmuştur. Orion UFO Araştırma grubu ile ülkemiz genelinde çok geniş bir takipçi kitlesine sahip olmuş ve yurt genelinde bir çok organizasyona ve toplantıya imza atmıştır. 5 Şubat – 26 Aralık arasında 2009 tarihleri arasında canlı olarak yayın yapan 89.4 Yaşam Radyoda ve 104.3 Radio Coll gibi değerli radyolarda UFO gerçeği ile ilgili canlı yayın programı yapmıştır. Türkiye genelinde bir çok önemli dergide, gazetede makaleleri ve röportajları yayınlamış ve okuyucuları tarafından büyük ilgi görmüştür. Aynı zamanda bir çok interaktif web sayfasında, haber portalında da halen yazıları röportajları yayınlanmaktadır. 2010 yılı başlarında ise Kanal T bünyesinde yaklaşık 10’un üzerinde UFO’lar ile ilgili canlı yayın programı yapmış daha sonraları bu programların dikkat çekmesi üzerine 2011 – 2012 yılları arasında Ulusal kanallardan olan Star, Kanaltürk, Atv A haber, Kanal34. Tv Em, Business Channell Türk gibi önemli TV kanallarına konuk olmuş UFO Araştırmacısı olarak adından söz ettirmiştir. 20 yılı aşkın bir süredir UFO araştırmacılığı yanında sık sık UFO gözlemi de yapan Kuzey’in kendisine ait yaklaşık 700 kareden fazla orijinal video ve UFO fotoğrafı bulunmakta ve bu görüntüler bugün bile yurtdışında da yayınlanmaktadır. Kuzey özel ekibiyle aktif çalışma ve araştırmalarına halen devam etmektedir. Kuzey Atacan uzun süren araştırmaları ve gösterdiği büyük başarı sayesinde dünyanın en büyük UFO araştırma merkezi olan MUFON ( Mutual UFO Network)’ un Türkiye bağlantılarından birini oluşturmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir