Çok uzun zamandır Malmstrom Hava Kuvvetleri Üssünü gözetim altına alan dünya dışı varlıklar ve onların uzay araçları bölge halkını ve orduyu alarma geçirdi.  Sayısız gözleme ve görsel malzemeye dayanılarak hazırlanan ordu raporunda çarpıcı açıklamalara yer veriliyor.

Hatta bu açıklamalardan bir tanesinde “dünya dışı varlıkların üssü ve askeri çalışmaları yakından takip ettiklerini ve beklide hiç beklenilmeyen bir zaman aralığında bu varlıkların ordu tesislerine ya da stratejik noktalara çok büyük saldırılar yapabilecekleri” ifade ediliyor.

Hava Kuvvetleri üssündeki (ICBM) füzeleri

Minuteman füzeleri, Kıtalararası balistik füzeler, oldukça uzun menzile sahip balistik füzelere verilen addır. Kıtalararası balistik füzeler genellikle nükleer savaş başlığı taşımak amacıyla kullanılmaktadırlar. Kıtalararası balistik füzelerin menzili 5.500 kilometreden başlamaktadır. Menzili 16.000 kilometre olan kıtalararası balistik füzeler de mevcuttur. Kıtalararası balistik füzeler, 10.000 kilometre uzaklıktaki bir hedefe yaklaşık 30-35 dakika içerisinde ulaşabilmektedirler. Bu füzelere hedefi vurmadan önce 5000 metre/saniye gibi oldukça yüksek bir hıza ulaştıkları için, hava savunma sistemleri tarafından imha edilmeleri oldukça zordur.

İlk kez 16 Mart 1967 yılında ABD, Montana da bulunan Malmstrom hava kuvvetleri üssünde denenen bu kıtalar arası balistik füzeler o günlerde bir UFO tarafından sistemleri kitlendikten hemen sonra belli bir irtifa üzerindeyken imha edilmişti.

Daha sonraları bu olay ordu mensupları ve yetkili makamlarca örtbas edilse de bölge üzerinde dünya dışı uzay araçlarının eksik olmadığı hatta bunların sayısının günden güne arttıkları gözlemlenmiştir.

USAF Komutanlarından biri olan Robert Salas, Amerikan nükleer füzelerinin (Minuteman) ilk kullanım aşamalarında görev almış ve bu görevi sırasında gözlemledikleri UFO’nun fırlattıkları balistik füzenin sistemlerini nasıl kilitleyip aniden imha ettiğine şahit olan yegâne tanıklardan biridir. Malmstrom hava üssünden fırlatılan füzenin o sıra ortaya çıkan bir UFO tarafından Boeing ve Seattle sistemlerinin nasıl kilitlendiğine bizzat şahit olmuştur. Sistemler kilitlendiğinde hiçbir teknik arıza tespit edilememiştir. Bu durum gökyüzünde UFO’nun belirmesi ile meydana gelmiş ve sadece füze sistemlerini kilitlemekle kalmamış tüm elektronik sistemlerini işlevsiz hale getirmiştir.

ICBM füzeleri ve UFO Gözlemlerinde inanılmaz artış.

Son durum ve gözlem sayısı

24 Ocak 2018 de gözlemlenen en net UFO yaklaşık 20 metre çapında disk biçimli bir nesne, yere oldukça yakın alçak irtifada manevra yaparken gözlemlendi.

Üs üzerinde ve yakınında gözlemlenen UFO’ların hemen ardından 20 dakikalık elektrik kesintileri de tespit edilmiştir.

2018 – 2019 yılları arasında 40’dan fazla UFO görüntülenmiş ve yetkililerce rapor edilmiştir.

ABD’deki UFO gözlemlerini raporlayan ABD merkezli bir UFO Araştırma merkezi olan Ulusal Rapor Merkezi konu ile ilgili özel bir UFO gözlem haritası (NUFORC) yayınlamıştır.

ABD Ordusu’ndan emekli bir denizci olan Alex Hollings, eski özel harekât gazileri tarafından sağlanan bir haber ve istihbarat servisi olan Sofrep.com’a konuyla ilgili olarak şu açıklamaları yapmıştır.

“Aynı UFO deneme haritası hazırlanırken şu dikkatimi çekti…  Tüm askeri tesislerin yerleri ile ilgili ilginç bir eğilim ortaya çıkmaya başlıyor. Yüksek sıklıkta UFO raporuna sahip olan bölgelerin birçoğu askeri tesislerin konumlarıyla örtüşüyor. Bu durum “yabancı ziyaretçilerimizin” ABD Ordusu’nun ” tüm çalışmalarıyla yakından ilgilendiklerini gösteriyor”.

No responses yet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

e-MAİL BÜLTENİNE KATIL
güNCEL KAL
E-mail bültenine ücretsiz katıl ve son yazılardan anında haberdar ol !